Sortiment

Co vám můžeme nabídnout?

Zlaté šperky

Prodáváme tuzemské i zahraniční šperky vyrobené z klenotnických slitin zlata o ryzosti 585/000 (14 karátů, ryzost č. 4). Tyto šperky jsou obvykle v provedení žlutozlatých nebo bílozlatých slitin, nebo jejich kombinací a případně doplněny o syntetické či přírodní šperkové kameny.

Šperky jsou prodávány jako soupravy (obvykle prsten, přívěs a náušnice nebo náhrdelník a náramek) nebo jako samostatné šperky: prsteny (dámské a pánské, snubní a zásnubní), přívěsy, náušnice, dětské náušnice, řetízky, náhrdelníky, náramky, řetízky na nohu, brože, kravatové spony aj.

Veškeré námi prodávané šperky z klenotnických slitin zlata jsou označené, nebo úředně označené Puncovním úřadem, v souladu s platnými předpisy upravujícími práva a povinnosti právnických a fyzických osob, které vyrábějí, prodávají nebo jinak uvádějí na trh výrobky z drahých kovů.

 

Přírodní šperkové kameny

Přírodní šperkové kameny nabízíme jako součást prodávaných šperků. K diamantům a některým dalším přírodním kamenům vydáváme „certifikát" jako osvědčení o pravosti a jakosti těchto kamenů.

 

 

 

 

 

 

Stříbrné šperky

Prodáváme tuzemské i zahraniční šperky vyrobené z klenotnických slitin stříbra o ryzosti 925/000 (ryzost č. 2). Tyto šperky jsou obvykle doplněny o syntetické nebo přírodní šperkové kameny, případně jejich imitace.

Šperky jsou prodávány jako soupravy (obvykle prsten, přívěs a náušnice nebo náhrdelník a náramek) nebo jako samostatné šperky: prsteny (dámské i pánské), přívěsy, náušnice, dětské náušnice, řetízky, náhrdelníky, náramky, řetízky na nohu, brože, kravatové spony aj.

Veškeré námi prodávané šperky z klenotnických slitin stříbra jsou označené, nebo úředně označené Puncovním úřadem, v souladu s platnými předpisy upravujícími práva a povinnosti právnických a fyzických osob, které vyrábějí, prodávají nebo jinak uvádějí na trh výrobky z drahých kovů.

 

Ocelové šperky

Piercing, prsteny (dámské a pánské), přívěsy, náušnice, řetízky, náhrdelníky, náramky, řetízky na nohu, kravatové spony aj.

 

 

Fotogalerie